Konsultacje

Wesoły Ogonek

Kocie konsultacje behawioralne

Prowadzimy konsultacje kocich zachowań, a także terapie zachowań problemowych.

Nie czekaj, gdy coś Ci nie pasuje, gdy zaczyna przeszkadzać Ci zachowanie Twojego mruczka, gdy uważasz, że coś w zachowaniu jest nie tak.

Problem zazwyczaj narasta, a nie wygasa, gdy nic z nim nie robisz. Pomożemy zrozumieć zachowanie kota / kotów i podpowiemy co robić, by wrócić do normy.

Każdego kota i jego ludzką rodzinę traktujemy indywidualnie. Wszystkie działania są dostosowane do sytuacji, potrzeb kota / kotów i możliwości rodziny.

Kompleksowe podejście

Naszym priorytetem jest całościowe podejście. Zajmujemy się Twoim mruczkiem / mruczkami kompleksowo – zwracamy uwagę na zdrowie, historię kota, jego emocje i potrzeby oraz na potrzeby i możliwości Opiekuna. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i dobrostan całej rodziny kocio-ludzkiej.

Stosujemy TYLKO pozytywne metody pracy z kotem oparte na obecnej wiedzy i zrozumieniu potrzeb kota jako odrębnej jednostki.

Pamiętajmy, że żeby zmienić sytuację na lepszą musimy zmienić dotychczasowe działanie na nowe.
Jeśli tak właśnie chcesz zrobić – skontaktuj się!

Nasza terapia behawioralna może Ci pomóc:

Konsultacje online

200
 • Na podstawie wstępnej rozmowy oceniamy możliwość pomocy w trybie online.
 • Rozmowa przez internet lub telefon. Czas trwania około 1 -2 godziny.
 • Pisemne podsumowanie konsultacji oraz zalecenia.
 • Analiza sytuacji na postawie wypełnionej ankiety i nadesłanych materiałów obrazujących problem (zdjęcia, filmy, wyniki badań).

Konsultacje w domu

280
 • Konsultacje odbywają się na terenie Warszawy i w okolicy. Dojazd do Klienta jest bezpłatny.
 • Czas trwania około 1 - 2 godz. Na spotkaniu powinni być obecni wszyscy domownicy.
 • Pisemne podsumowanie konsultacji oraz zalecenia.
 • Bezpłatny, nieograniczony kontakt mailowy w przeciągu 3 miesięcy od daty spotkania. Cena kolejnego spotkania w trakcie 3 miesięcy od daty konsultacji 150zł.

Konsultacje grupowe

500
 • Sesje Q&A (pytania i odpowiedzi) dla grupy maksymalnie 10 osób.
 • Czas trwania konsultacji grupowych
  od 1 do 1,5 godz.
 • Bezpłatne materiały szkoleniowe.
 • Sesje konsultacji grupowych odbywają się online.

Przebieg konsultacji

Konsultacja obejmuje dokładny wywiad, obserwację kota oraz jego zachowań. Szczególnie w przypadku kotów ważne jest także poznanie rozkładu mieszkania, lokalizacji kuwet, misek z jedzeniem i wodą,  traktów komunikacyjnych, legowisk i innych kocich zasobów.  Niewłaściwy dostęp kotów do  zasobów jest częstą przyczyną problemów z ich zachowaniem.

Podczas spotkania dobieramy ćwiczenia i inne działania terapeutyczne potrzebne do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Ustalamy wraz z Opiekunem metody monitorowania postępów. Opiekun otrzymuje obszerne,  przydatne materiały, instrukcje oraz szkolenia z wprowadzanych metod terapeutycznych. W trakcie trwania terapii, przez 3 miesiące od daty spotkania, jesteśmy dostępni mailowo bez żadnych dodatkowych opłat.

Każdego kota i jego ludzką rodzinę traktujemy indywidualnie.