O nas

Witaj w Wesołym Ogonku!

Tutaj dbamy o to, by nasi podopieczni chodzili zadowoleni z ogonami w górze (to koty) lub merdali miękko ogonami raz w prawo, raz w lewo albo w kółko (to psy).

Od kilkunastu lat pracujemy z psiakami i ich Opiekunami, a od kilku lat z kotami i ich ludzkimi rodzinami.

Szkoła dla ludzi i ich pupili

Jesteśmy szkołą uczącą zrozumienia pomiędzy Opiekunami a ich psiakiem czy kotem, a nierzadko zdarza nam się pracować z mieszaniną gatunkową : psy, koty, ludzie i królik czy świnka morska.  Nie jest łatwo patrzeć oczami innego gatunku. Dlatego my w tym pomagamy.

Nauczymy Cię jak ułożyć Twojego psa, od szczeniaka do dorosłego, zgodnie z jego naturą tak, abyś mógł cieszyć się jego miłym towarzystwem.

Nauczymy Cię czego kot potrzebuje do dobrego kociego życia u Twojego boku.

Możemy Ci pomóc!

Czy wiesz, że nasze metody nie mają ograniczeń wiekowych ani u ludzi ani u zwierząt? Czy wiesz , że potrafimy wraz  z zaangażowanym Opiekunem prowadzić terapię zachowań agresywnych u psów kilkunastoletnich?

Możemy też pomóc kociemu seniorowi polepszyć jego dobrostan mimo podeszłego wieku i niewielkiej sprawności.

Czy wiesz, że czasami dieta czyni cuda i potrafimy doradzić jak żywić Twojego pupila , by wspomóc terapię i poprawić Wasze relacje?

Nie mówiąc już o słodkich szczeniakach i kociakach – uczymy jak komunikować się z małym psiakiem i kociakiem od wczesnych tygodni życia, by wyrosły z nich zrównoważone zwierzęta.

Pomożemy Ci skutecznie rozwiązać problemy z zachowaniem Twojego czworonoga, jeśli jest nadmiernie pobudliwy, agresywny lub przejawia inne, kłopotliwe zachowania.

Na bieżąco staramy się uzupełniać naszą wiedzę i kwalifikacje, by jak najlepiej pomagać czworonogom i ich Opiekunom.

Na naszym blogu
dzielimy się wiedzą!

Na naszym blogu znajdziesz wiele materiałów, które wzbogacą Twoją wiedzę o psach i kotach. Dadzą Ci odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące psiej i kociej natury, komunikacji, emocji i szkolenia.