Treningi

Wesoły Ogonek

Spacery treningowe
dla psów i ich Opiekunów

Czy Twój pies na spacerach emocjonuje się ponad miarę? Ciągnie na smyczy, skacze na ludzi, atakuje inne psy, rowery czy hulajnogi?

Być może Twój pies się boi i nie chce wychodzić na spacer lub podczas spaceru staje i nie chce iść dalej albo boi się wszystkiego wokół?

Niezależnie od tego czy Twój pies jest reaktywny, lękliwy, intensywny, pobudliwy, dowiedz się dlaczego takie zachowania występują i jak można pomóc psu i sobie, by spacer stał się przyjemnością.

Specjalizujemy się w treningu spacerów. Uczymy wszystkiego co wiąże się z bezpiecznym i dobrym spacerowaniem. Począwszy od techniki trzymania smyczy, poprzez naukę psiej komunikacji, skończywszy na wprowadzaniu strategii radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Podchodzimy holistycznie i indywidualnie do każdego tandemu Opiekun – pies. Mimo czasami trudnych zachowań agresywnych czy lękliwych nigdy nie stosujemy żadnej formy przemocy ani nacisku. Podczas treningów wykorzystujemy naszą wiedzę na temat psich emocji oraz pracy mózgu w trudnych sytuacjach. Razem z Opiekunem i psem wypracowujemy strategie, które pomagają im poczuć się lepiej i bezpieczniej, a nowe zachowania pozwalają niwelować sytuacje trudne i niebezpieczne.

 

Podczas spacerów treningowych możesz się nauczyć :

Trenyjemy w Warszawie i okolicach

Spacer u psa

od 150
 • Zaletą jest to, że ćwiczymy tam, gdzie są największe problemy
 • Po wcześniej konsultacji – 150zł
 • Bez wcześniej konsultacji – 200zł
 • Pisemne podsumowania i punkty do trenowania

Spacer u nas

od 100
 • W Parku Księcia Janusza Polecamy na początek nauki lub jako kontynuacja nauki kompetencji społecznych psa
 • Po wcześniejszej konsultacji – 100zł
 • Bez wcześniej konsultacji – 150zł
 • Pisemne podsumowania i punkty do trenowania

Pakiet Spacerów

od 500
 • Pakiet 5 spacerów treningowych – rabat 10%
 • Pakiet 10 spacerów treningowych – rabat 15%
 • Rabat udzielny jest przy płatności jednorazowej z góry

Przebieg spacerów treningowych

Spacery treningowe, najczęściej, są poprzedzone konsultacją problemów związanych z zachowaniem psiaka. Podczas konsultacji obszernie i całościowo omawiamy podłoże zachowań psa i wprowadzamy ćwiczenia i instrukcje dla domowników. Dzięki temu, na spacerach skupiamy się na praktycznym treningu, wdrażaniu ćwiczeń, nauce nowych zachowań zarówno psa jak i Opiekuna. 

Jeśli potrzebujesz tylko treningu spacerowego też możesz się zgłosić. Dostosujemy ćwiczenia i strategie dla Twojego psa i Ciebie.

Treningi mogą odbywać się zarówno w miejscu zamieszkania psiaka, jak i na miejscu (Park Księcia Janusza, Warszawa – Koło). Miejsce dostosowujemy do możliwości Twojego psa i Ciebie.

Będąc naszym klientem możesz dołączyć do grupy edukacyjnej na Facebooku i otrzymywać wsparcie od innych oraz dodatkową wiedzę i atrakcyjne oferty na treningi.

Każdego psiaka i jego ludzką rodzinę traktujemy indywidualnie.